Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Od tego protestu odrzuciło mnie skutecznie to, kto był jego organizatorem. Nie chciałabym manifestować pod sztandarami partii "Zmiana", wsród której gros członków to neostalinisci z Komunistycznej Partii Polski.
  Ukraińcy już czują się w Lublinie jak u siebie. Nie zamierzam wybrzydzać, jeśli protest był organizowany w słusznym celu, to choćby organizował go sam diabeł, i tak poszedłbym. Jeśli kiedykolwiek banderowcy będą mieć okazję znowu tłuc Lachów (zdaje się, że tak nas określali) to nie będą nikogo pytać o preferencje i sympatie polityczne, tylko będą zabijać wszystkich, od narodowców po komunistów. Naród, który ma widły w herbie, taki właśnie jest. Mnie daleko do komunizmu, ale jeśli jedyną siłą która organizuje potrzebną akcję protestacyjną była tylko Zmiana, to trudno. Życie to trudna gra i nie czas na antypatie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem po co idzie na takie zgromadzenie człowiek, który chce głosować na kogoś innego, chyba tylko po to, żeby zakłócać prowadzenie debaty przez kontrkandydata, a to jest cios poniżej pasa :( ok, można mieć inne poglądy, ale nie można świadomie zakłócać porządek, kiedy część osób przyszła serio posłuchać co nasz prezydent ma do powiedzenia :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sobie quo siedź w tej Ameryce. I nie wracaj do Polski zasrana swinio
   Ja nie jestem swina.to ty nia jestes a do tego chamem niedouczonym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupełny brak kultury. Jesli bedziemy znieważać polskiego prezydenta to kogo bedziemy szanować. Jeśli kogoś nie popieram, nie przychodzę na wiec i tyle.
Hm.... jak Kaczyński buł prezydentem to ci nie przeszkadzało? Teraz nagle się obudziłeś? Ten WSIok Bredzisław też swoje się nakrzyczał a teraz żąda szacunku? Ćwok i tyle a nie prezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzcie sondarzom ludzie głosujcie na korwina mikkego!
To jest idiota !!!  chce strzelać do narodu ,do górników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do proroka   jesteś debilem i wyborcą partii oszustów? masz jeszcze mózg czy tylko gównianą propagandową papkę w czaszce? poczytaj nieuku, co robił Prezydent Kaczyński...kto przewidział kryzys na wschodzie, a kto wspierał i naiwnie wierzył Putinowi? 
Czytaj bucu ze zrozumieniem albo nie odzywaj się wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być ślepym, żeby popierać Komorowskiego.Nie rozumiem tych ludzi oni sa jacyś zahipnotyzowani. Niektóre argumenty: Razem z PO podniósł vat (wczesniej wilokrotnie PO mówiło że tego nie zrobi), podpisał ustawę o GMO (kontrowersje-nie wiadomo czy to nieszkodliwe), cichaczem chciał sprzedać lasy państwowe (w nocy!!) i lobbowaną przez przemysł muzyczny ustawę ACTA, niebywałym skandalem jest że wybory samorządowe miały około 30% głosów niewaznych, podniósł wiek emerytalny, zarzadził że 6 latki mają isć do szkoły (rząd nie miał innych argumentów poza tym ze szybciej będa podatnikami, bez jakiejkolwiek korzyści dla samych dzieci). O tajmeniczych związkach ze złodziejską agenturą WSI już nie wspomnę - afery skok wołomin, WAT, afera marszałkowa (zamiecione) - miliardy strat. Za rządów PO około 2 mln (!!!) Polaków opuściło Polskę a facet się tym chlubi że taka dobra jest EU - chore!!! wszystkie inicjatywy obywatelkie zostały wyrzucone do kosza (a pamiętacie słynne 4xtak??). Cokolwiek się stało z elitą Polską w Smoleńsku oni oddali śledztwo Rosji pozbywając się problemu, poddali się im. Wrak niszczeje już pięć lat co jest skandalem nie-wy-o-bra-żal-nym. Ale PO to na rękę bo jest to wygodne narzedzie do walki z opozycją. Polska armia jest w rozsypce mamy około 120 generałów (więcej niż USA) na 100 000 armię, ale z niej jest zdolnych do walki a ile to urzednicy? Podpisał ustawę która mówi ze jak w Polsce będą zamieszki przeciw tej kłamliwej władzy to kochna UE pomoże w tłumieniu niepokojów. Dodatkowo jeżeli chodzi o debatę to tłum nie jest reprezentatywny może tylko skandować ale oczywiście prezydent nie chce żadnej debaty, z żadnym innym kandydatem. Jego postulat jest taki że nie trzeba nic zmieniać ale ludzie widzą że robi się ich w konia i będą reagować i że Polska nie jest przyjazdnym krajem dla swoich obywateli.   
Dobrze brachu piszesz !!  dlatego raz sierpem a raz młotem w tą czerwoną,komunistyczno-konfidencką hołotę,aby POSKA była POLSKĄ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuję kaczora Donalda na prezydenta tego poje....go kraju. Jest ktoś kto go poprze?
Będzie wtedy jeszcze bardziej POje bany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście nie zagłosuję na Bredzisława mam dość tego syfu i bagna ktokolwiek ale nie on . Jeśli przy władzy będą nadal ci gesta POwcy to wykończą POLSKĘ i nas WSZYSTKICH !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być ślepym, żeby popierać Komorowskiego.Nie rozumiem tych ludzi oni sa jacyś zahipnotyzowani. Niektóre argumenty: Razem z PO podniósł vat (wczesniej wilokrotnie PO mówiło że tego nie zrobi), podpisał ustawę o GMO (kontrowersje-nie wiadomo czy to nieszkodliwe), cichaczem chciał sprzedać lasy państwowe (w nocy!!) i lobbowaną przez przemysł muzyczny ustawę ACTA, niebywałym skandalem jest że wybory samorządowe miały około 30% głosów niewaznych, podniósł wiek emerytalny, zarzadził że 6 latki mają isć do szkoły (rząd nie miał innych argumentów poza tym ze szybciej będa podatnikami, bez jakiejkolwiek korzyści dla samych dzieci). O tajmeniczych związkach ze złodziejską agenturą WSI już nie wspomnę - afery skok wołomin, WAT, afera marszałkowa (zamiecione) - miliardy strat. Za rządów PO około 2 mln (!!!) Polaków opuściło Polskę a facet się tym chlubi że taka dobra jest EU - chore!!! wszystkie inicjatywy obywatelkie zostały wyrzucone do kosza (a pamiętacie słynne 4xtak??). Cokolwiek się stało z elitą Polską w Smoleńsku oni oddali śledztwo Rosji pozbywając się problemu, poddali się im. Wrak niszczeje już pięć lat co jest skandalem nie-wy-o-bra-żal-nym. Ale PO to na rękę bo jest to wygodne narzedzie do walki z opozycją. Polska armia jest w rozsypce mamy około 120 generałów (więcej niż USA) na 100 000 armię, ale z niej jest zdolnych do walki a ile to urzednicy? Podpisał ustawę która mówi ze jak w Polsce będą zamieszki przeciw tej kłamliwej władzy to kochna UE pomoże w tłumieniu niepokojów. Dodatkowo jeżeli chodzi o debatę to tłum nie jest reprezentatywny może tylko skandować ale oczywiście prezydent nie chce żadnej debaty, z żadnym innym kandydatem. Jego postulat jest taki że nie trzeba nic zmieniać ale ludzie widzą że robi się ich w konia i będą reagować i że Polska nie jest przyjazdnym krajem dla swoich obywateli.   
Piękne słowa,piękne słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie otworzcie oczy czy wy jestescie slepi?? Nazywajac kogos idiota bo wyrazil swoja opinie na temat Komucha. To z wami jest cos nie tak skoro wyrazanie opini nazywacie prostactwem. Prostactwo to Komorowski pokazal nazywajac innych wyborcow nie glosujacych na niego specjalistami od kur*. Fakt ze tu w ogole przyjechal jest prostacki. Bo co mi z jego wizyty, jak nie widac zadnego postepu. Gdzie jest praca dla mnie?? Szukam jej codziennie i fakt moge ja miec ale na umowe zlecenie.Wiec Komuchowska swinio podetrzyj sobie nia d***!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem po co idzie na takie zgromadzenie człowiek, który chce głosować na kogoś innego, chyba tylko po to, żeby zakłócać prowadzenie debaty przez kontrkandydata, a to jest cios poniżej pasa :( ok, można mieć inne poglądy, ale nie można świadomie zakłócać porządek, kiedy część osób przyszła serio posłuchać co nasz prezydent ma do powiedzenia :(
A co sami wyborcy tego Komucha maja stac pod scena i wyrazac swoja opinie. demokracja to pokazywanie tak samo poparcia jak i nie poparcia. Po to organizuje sie taki wiec by przekonac tych ktorzy sa przeciwni przede wszystkim, ale inteligencja raczej nie grzeszysz. Moze to Twoj prezydent ja na niego nie glosowalam, wiec nie mow za wszytskich , bo jeszcze przez Twojego prezydenta nie raz zaplaczesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie otworzcie oczy czy wy jestescie slepi?? Nazywajac kogos idiota bo wyrazil swoja opinie na temat Komucha. To z wami jest cos nie tak skoro wyrazanie opini nazywacie prostactwem. Prostactwo to Komorowski pokazal nazywajac innych wyborcow nie glosujacych na niego specjalistami od kur*. Fakt ze tu w ogole przyjechal jest prostacki. Bo co mi z jego wizyty, jak nie widac zadnego postepu. Gdzie jest praca dla mnie?? Szukam jej codziennie i fakt moge ja miec ale na umowe zlecenie.Wiec Komuchowska swinio podetrzyj sobie nia d***!!
Jeszcze na czele tego kraju taka ci pa nie stała,jak świat,światem,no ale nie my go wybieraliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze na czele tego kraju taka ci pa nie stała,jak świat,światem,no ale nie my go wybieraliśmy.
doklanie nie nazywajcie tego czlowieka moim prezydentem bo ja go nie wybralam. Moze teraz kogos obraze ale mam to gdzies. Co wy ludzie bierzecie ze glosujecie na ta swite. Jak mozna byc tak glupim i zapatrzonym w PO . Wybrocy PO  to dla mnie banda skretynialych idiotow bez mozgu. Bo jak ludzie- wyborcy PO nie widza ze rzad was okrada to skonczcie porzadne szkoly bo te nie daly wam mozliwosci by uzyc mozgu w 5 %. Zgoda i bezpieczenstwo to nie jest dla mnie najwazniejsze. Bedzie drugi kreml jak wygra ten Komunista i ja wam to mowie. Osobiscie bedenawolywac by rozje*c ten rzad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta cała hołota co chciała zakrzyczeć komorowskiego, to opcja rosyjska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta cała hołota co chciała zakrzyczeć komorowskiego, to opcja rosyjska
Sam Komoroski !! to już jest opcja rosyjska,WSI,KGB,FSB,GRU to te kapucyny sovieckie,bolszewicy go namaścili jak kiedyś BOLKA,teraz po tylu latach dopiero to wszystko wychodzi.  RAZ SIERPEM A RAZ MŁOTEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest idiota !!!  chce strzelać do narodu ,do górników.
 
To jest idiota !!!  chce strzelać do narodu ,do górników.
chyba nie czytales dokladnie wywiadu. I to sie nazywa propaganda bo on nie powiedzial ze za to ze strajkuja ale za to ze demoluja  i sa wandalami. Ale tvn swoje Ci powiedzial i tyle prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale się produkują sztabowcy Dudy, szok   pewnie opłacani podobnie jak ochrona prezesa, z naszych podatków
a ktos to wspomnial raz o Dudzie?? Nie tylko ze KOmuch jest zly, jest idiota do potegi n az po nieskonczonosc. Wybierzmy dobra Polske a nie ludzi ktporzy sa przeciwni obywatelowi i jeszcze wmawiaja ze jest ok. Podczas rzadow Tuska i Komucha dlug publiczny wzrosl do kwot takich ze Zambia ma mniejszy chyba. Najwazniejsze dla nich to zgida i bezpieczenstwo in vitro i itd. Co mnie obchodzi 100000 nie plodnych ludzi jak 40 mln zyje ponizej jakich kolwiek norm na wsztskim trzeba oszczedzac . Musze zarbiac za granica czego bardzo nie chce by zyc godnie i na jakims poziomie moze nie wysokim, ale nie musze sie zastanawiac czy zrobic dzis spozywke  czy zatankowac auto, zeby zalatwic sprawy w urzedzie. Zeby zyc godnie moi rodzice nie widza sie caly tydzien, maja co miesiac debet na koncie i tak musza sobie czegos odmowic zeby wystarczylo na wszytsko. Ludzie dajcie zyc w koncu mi mlodej. Jestem przed 30 a w tym kraju nie mam perspektyw. dlaczego za granica stac mnie na wszytsko i jestem jeszcze w stanie zaoszczedzic przyjechac tu i zyc jakis czas nic nie robiac. A tu jedyne co mnie czeka za pensje to mysli czy mi jej wystarcza o taka Polske walczyli Twoi czy moi dziadkowie. Jezeli ktos mysli ze PO da mu szczescie  to zycze POwodzenia. Moja prababcia ktora walczyla o wolnosc dla Polski byla w obozie, przewraca sie w grobie przez tych osszustow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, widziałem, wysłuchałem... Przykre, że nie można prowadzić zdrowej debaty, zdrowego dialogu. Przeciwnicy Bronisława Komorowskiego nic nie powiedzieli, jedynie skandowali hasła, które w zasadzie można byłoby przykleić i do nich samych. Ot, taka to nasza demokracja...
Nasz pozal sie boze prezydent przez 5 lat tez nic sensownego nie powiedział, to sie dostosowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupełny brak kultury. Jesli bedziemy znieważać polskiego prezydenta to kogo bedziemy szanować. Jeśli kogoś nie popieram, nie przychodzę na wiec i tyle.
To nie prezydent, to szogun władca zyrandola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...